Drewniane ramy

 

Wnętrze pomieszczenia można ozdobić na wiele sposobów - wiele osób decyduje się na kunsztowne dekoracje, ekskluzywne meble oraz najnowocześniejszą elektronikę. Często zapominają przez to, że doskonale sprawdzają się te najprostsze, tradycyjne ozdoby w postaci zdjęć, obrazów oraz plakatów na ścianach. To one najlepiej prezentują naszą osobę - naszych bliskich, hobby, osiągnięcia bądź nawet ulubione zespoły muzyczne. To wszystko warto oprawić w ramy z drewna litego, które jeszcze lepiej wyeksponują to, co kochamy najbardziej.

 

Strugam drewniane ramy już od wielu lat, wykonując je według wymiarów przesłanych przez moich Klientów. Wystarczy zmierzyć posiadany plakat lub zdjęcie, a ja już zadbam o przygotowanie właściwej konstrukcji. Korzystam z takich surowców, jak dąb, buk, modrzew oraz jesion - to właśnie te gatunki wyróżniają się dużą solidnością, a przy tym prezentują się atrakcyjnie. Każda drewniana rama będzie klejona bez metalowych zszywek, może również posiadać listwy dociskowe lub dystanse. Zawsze postaram dopasować się do Państwa wizji.

 

Ponadto dbam, aby wystrugane przeze mnie ramy drewniane zostały odpowiednio wykończone, jednak to moi Klienci decydują jakie środki mają zostać w tym celu wykorzystane. Proponowane konstrukcje mogę zaolejować, zabejcować bądź nawet pomalować na dowolny kolor. Wykorzystam do tego farby wodorozcieńczalne sprawiając, że jeszcze lepiej podkreślone zostaną barwy plakatu lub zdjęcia.

 

Realizuję zlecenia na pojedyncze sztuki oraz niewielkie ilości tego rodzaju konstrukcji - nie jestem fabryką, produkującą hurtowo. Dzięki temu mogę zagwarantować, że otrzymają Państwo produkt, w którym zwrócono uwagę na każdy detal.

 

Współpracuję z firmą

http://www.idoart.pl/